KNIHOVNA JANA DRDY PŘÍBRAM

Knihovna je pověřena výkonem regionálních funkcí.

ON-LINE KATALOG PRODLOUŽENÍ VÝPŮJČKY PŘIPRAVUJEME FOTOGALERIE PRO KNIHOVNY

HP - Nový klub při Knihovně Jana Drdy

tea time 3224645 1920Rádi bychom oslovili všechny aktivní občany, zejména ty „třetího věku“, kteří nechtějí sedět doma a rádi by poznávali či podnikali stále něco nového. Právě pro ně je tu nově vznikající Klub HP při Knihovně Jana Drdy.
Nabízíme nejen možnost společného setkávání, ale také vycházky a výlety, poznávání kultury a historie. S našimi lektory získáte inspirace na originální vánoční či velikonoční dekorace, potrápíte mozek při tréninku paměti. Na jaro je připraveno povídání o zahradách a zahrádkách, těšit se můžete i na besedy o zdraví a zdravé výživě. Vlastní nápady a náměty jsou samozřejmě vítány. Scházet se budeme jednou za měsíc ve 14 hodin (v rámci možnosti).
Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte a přijďte na první schůzku našeho klubu do Společenského sálu Knihovny Jana Drdy na náměstí T. G. Masaryka v pondělí 15. října 2018 od 14 hodin. Knihovna je nyní po rekonstrukci bezbariérová, do sálu ve třetím patře se pohodlně dovezete výtahem.
Bližší informace získáte na telefonu 775 233 919 nebo na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

HP

 

uknihozroutu3 informacni3 odkazy3 eknihy3 vydaneknihy3