Změna ceníku Meziknihovní výpůjční služby (MVS)

book 4126481 1920Knihovna Jana Drdy se zapojila do služby Získej, která na národní úrovni funguje jako hlavní virtuální místo pro sdílení knihovních fondů mezi knihovnami. V souvislosti s tím jsme změnili ceník Meziknihovní výpůjční služby. Poplatek za obstarání knihovní jednotky z jiné české knihovny se zvyšuje z 50 Kč na 70 Kč za každou objednanou knihu. Úprava respektuje pravidla služby Získej.

Co je to Meziknihovní výpůjční služba?
Je to služba, která vám umožňuje půjčit si ve své knihovně tituly, které právě potřebujete, i když je vaše knihovna nevlastní. Hledáte knihu nebo časopis, který Knihovna Jana Drdy nemá k půjčení v knihovně? Objednejte si je pomocí meziknihovní výpůjční služby. Podmínky výpůjčky (např. délku výpůjční lhůty) určuje knihovna, která požadované knihy nebo časopisy vlastní. Meziknihovní výpůjční službu si objednáte ve Studovně Knihovny Jana Drdy, kde se také dozvíte bližší informace.
Cena služby je 70,- Kč za jeden titul. (Náklady spojené s půjčením a zasláním dokumentu.) Oznámení o vyzvednutí žádané publikace vám pošleme e-mailem.
Máte dotaz? Kontaktujte nás na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

A zde je návod, jak na to: https://ziskej.knihovny.cz/