/18. únor/ Přednáška Sea Shepherd

pell mell agency platinum seashepherd tunaPřednáška organizace Sea Shepherd bude mít několik jasných témat, která souvisejí s přírodou. Přijďte se s nimi seznámit a dozvědět se více v úterý 18. února do Knihovny Jana Drdy v Příbrami. Společně se zástupci této organizace v České republice otevřeme otázky jako jsou: klimatická krize, zakázaný rybolov, znečištění oceánů a další.


Sea Shepherd je mezinárodní nezisková organizace, která byla založená v roce 1977, na ochranu života moří a oceánů. Naším posláním je ukončit destrukci přirozeného prostředí a vyvražďování mořských živočichů ve světových oceánech, abychom zachovali a ochránili ekosystém a druhovou rozmanitost. Sea Shepherd používá inovativní taktiky přímé akce, aby vyšetřila, zdokumentovala a přímo zakročila, pokud je to nutné, a odhalila ilegální aktivity na volném moři a dokázala jim čelit. Aby zajistila přežití našeho velmi citlivě vyváženého ekosystému pro příští generace, chrání Sea Shepherd mořskou biodiverzitu.
REZERVACE míst na emailu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonu 601 127 200. Vstup na akci je dobrovolný a výtěžek poputuje na podporu a činnost této organizace.

Shea