Moc a síla hypnózy


KKKVe čtvrtek 11. října 2018 od 18 hodin proběhne v naší knihovně beseda s hypnotizérem Jakubem Kroulíkem. Součástí programu budou praktické ukázky sugesce a hypnózy na dobrovolnících z řad návštěvníků. Upozornění: Není vhodné hlásit se na praktické ukázky hypnózy a sugesce v případě, že máte problémy se srdcem, berete psychofarmaka, či jste v jiném stavu. Stejně tak se hodinu a méně před besedou nedoporučuje konzumace alkoholu.

Mentalista, hypnotizér a kouzelník Jakub Kroulík je nepřehlédnutelný. Nejen, že ho většinou potkáte v elegantním stylovém obleku, ale především má velké osobní charisma a pronikavý pohled. Rodák ze Rtyně v Podkrkonoší začínal jako kouzelník, ale toužil po dráze hypnotizéra. Dětský sen se mu splnil a v současnosti se věnuje mentalismu a snaží se v projektu Paranormální výzva objevit osobu se skutečnými paranormálními schopnostmi.
Student Husitské teologické fakulty, UK obor Religionistika, předtím ČVUT. Vítěz kategorie manipulace na Mistrovství ČR v moderní magii. Vítěz soutěže profesionálních kouzelníků v mikromagii „Fechtnerův memoriál“. Člen rady Českého magického svazu. Spoluorganizátor akce „Paranormální výzva CZ, SK“. Dlouholetý člen Magické lóže M.S.P.
Od roku 2007 přednáší pro studenty, policii a bezpečnostní agentury na následující témata: Anatomie lži, Jak číst lidskou mysl, Techniky podvodných her, Příležitost dělá zloděje…

„Dokáže před vámi vykouzlit slona, ohnout lžíci, vyčíst vaši minulost i budoucnost nebo s vámi hrát čtyři hodiny skořápky, aniž byste alespoň jednou vyhráli. Není v tom žádná finta. Ani podvod. Vše se odehrává jen ve vaší hlavě. Jakub Kroulík se vám do ní dokáže dostat.“ Xman.cz, iDnes 2016.
„Ovládne vaší mysl lusknutím prstů a bez jakéhokoliv doteku hýbe vaším tělem. Možná se pokusíte bránit, ale nakonec stejně uděláte to, co chce on. Takovou moc nad vámi může mít mentalista. Člověk, který se díky svým trikům umí ostatním lidem dostat pod kůži.“ Víkend.

Jakub