Příměstský tábor v knihovně

Knihovna 2Knihovna Jana Drdy pořádá v termínu jarních prázdnin od 3. do 7. února 2020 příměstský tábor pro děti 1. - 5. tříd ZŠ. Kapacita je 20 dětí. Děti lze na tábor přihlásit buď na celý týden, nebo jen na jednotlivé dny. Přednost budou mít účastníci na celý týden. Cena celého týdne je 1250 Kč a na jednotlivé dny 300 Kč na den. V ceně je program a pomůcky, teplý oběd, pití, odborný dozor a pojištění. Program bude probíhat od 8.00 – 16.00 hodin a bude zahrnovat aktivity jak venku tak v knihovně. Přihlášku si můžete vyzvednout na dětských odděleních Knihovny Jana Drdy anebo stáhnout na webu www.kjd.pb.cz. Vyplněné přihlášky spolu s platbou v hotovosti budou přijímány na dětském oddělení na nám. TGM do naplnění kapacity, nejpozději do 29.1.2020.

Přihláška:

 

 

 

Tabor 

Ze slavnostního vyhlášení výsledků literární soutěže PHJ

8V sobotu 5. října 2019 se do naší knihovny sjeli z daleka i z blízka mladí básníci a spisovatelé na slavnostní vyhlášení výsledků literární soutěže Příbram Hanuše Jelínka. Bohužel nám nečekaně onemocněl ohlášený host - spisovatelka Kristina Haidingerová. Ukázky z vydaného sborníku přečetly žákyně literárně-dramatického oboru ZUŠ Antonína Dvořáka Příbram pod vedením Anny Marie Petruškové. Ceny poté předala ředitelka knihovny Zdeňka Šmídová a pak již následovala příjemná zábava, focení a hostina... Kdo nemohl přijet, tomu budou ceny zaslány poštou. Poděkování patří našemu hlavnímu sponzorovi 1. SčV Příbram a ceny do soutěže také věnovala firma Upekla. Už se těšíme na příští rok, kdy naše knihovna slaví 120. výročí vzniku a literární soutěž chceme rozšířit o kategorie dospělí a senioři.

Číst dál...

Chystáme velký výprodej vyřazených knih

book 3346785 1920Od pondělí 30.9. do pátku 4.10. bude na našem sále ve 3. patře probíhat tradiční výprodej knih. Přijďte si vybrat nějakou pěknou knížku!

 

 

 

 

 

 

 

Vyprodejknih19

 

Podzimní počítačové kurzy v knihovně

FotoKnihovna Jana Drdy bude na podzim pořádat cyklus kurzů "Základy práce s počítačem pro dospělé třetího věku". Seznámíte se s používáním počítače a internetu a objevíte, jak praktická a zábavná tato média jsou. Vše si budete moci také hned vyzkoušet...

 

 

 

 

Kurzy