Literární soutěž "Příbram Hanuše Jelínka" uzavřena

HJO víkendu byla uzávěrka literární soutěže "Příbram Hanuše Jelínka 2020". Odvahu soutěžit a zaslat nám svá díla našlo 112 soutěžících všech věkových kategorií. Všem moc děkujeme! Teď už bude jenom na porotě, která se bude pročítat více než 150 pracemi. Výsledky budou vyhlášeny začátkem prázdnin na našich webových stránkách a ocenění autoři budou informováni e-mailem. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne v sobotu 3. října 2020, kdy bude knihovna slavit 120. výročí svého vzniku.

Vyhlašujeme literární soutěž "Příbram Hanuše Jelínka 2020"

HHHJKnihovna Jana Drdy v Příbrami vyhlašuje už tradiční literární soutěž "Příbram Hanuše Jelínka 2020." Tento ročník bude výjimečný tím, že jsme se rozhodli rozšířit soutěž o další dvě kategorie, takže mohou posílat svá díla všichni milovníci literatury bez rozdílu věku. Soutěžit můžete v oblasti prózy a poezie a téma je libovolné. Přejeme všem hodně štěstí!

Kritéria a přihláška

Číst dál...

Příměstský tábor v knihovně

Knihovna 2Knihovna Jana Drdy pořádá v termínu jarních prázdnin od 3. do 7. února 2020 příměstský tábor pro děti 1. - 5. tříd ZŠ. Kapacita je 20 dětí. Děti lze na tábor přihlásit buď na celý týden, nebo jen na jednotlivé dny. Přednost budou mít účastníci na celý týden. Cena celého týdne je 1250 Kč a na jednotlivé dny 300 Kč na den. V ceně je program a pomůcky, teplý oběd, pití, odborný dozor a pojištění. Program bude probíhat od 8.00 – 16.00 hodin a bude zahrnovat aktivity jak venku tak v knihovně. Přihlášku si můžete vyzvednout na dětských odděleních Knihovny Jana Drdy anebo stáhnout na webu www.kjd.pb.cz. Vyplněné přihlášky spolu s platbou v hotovosti budou přijímány na dětském oddělení na nám. TGM do naplnění kapacity, nejpozději do 29.1.2020.

Přihláška:

 

 

 

Tabor