KNIHOVNA JANA DRDY PŘÍBRAM

Knihovna je pověřena výkonem regionálních funkcí.

ON-LINE KATALOG PRODLOUŽENÍ VÝPŮJČKY PŘIPRAVUJEME FOTOGALERIE PRO KNIHOVNY

Měsíc pro duši 2017 proběhne opět v říjnu

ProgramLogo2Tradiční kulturní akce "Měsíc pro duši", pořádaná vždy v říjnu Knihovnou Jana Drdy a Galerií Františka Drtikola, bude mít letos velice pestrý program. Budeme rádi, když si najdete čas a cestu k nám do knihovny nebo do galerie.

Číst dál...

Výsledky literární soutěže “Příbram Hanuše Jelínka 2017”

HaJ2 copyLetošního 21. ročníku literární soutěže “Příbram Hanuše Jelínka” se zúčastnilo 108 mladých autorů z celé naší republiky a také jedna autorka ze Slovenska. Vítězné práce budou vydány knižně, a to v almanachu, který vyjde v září letošního roku. Slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen bude v příbramské Knihovně Jana Drdy za přítomnosti spisovatele Pavla Renčína v rámci akce Týden knihoven v říjnu 2017, kam budou ohodnocení autoři samozřejmě pozváni. Soutěžní práce, rozdělené do šesti kategorií, byly porotou vyhodnoceny takto:

Číst dál...

Kniha do vlaku - mapa nádraží v České republice

train 2134541 1920S blížícími se prázdninami a dovolenými vám přinášíme mapku České republiky, na které jsou vyznačena všechna nádraží, kde si zatím můžete půjčit knihy a zkrátit čas čekáním na vlak v rámci akce "Kniha do vlaku". Tak příjemnou dovolenou!

Číst dál...

Noc literatury letos poprvé na Svaté Hoře - program

NCL22Noc literatury přibližuje veřejnosti netradičním způsobem současnou evropskou literaturu prostřednictvím série veřejných čtení. Ve středu 10. května 2017 v 18 hodin začíná příbramská Noc literatury - ve sklepních prostorách na Svaté Hoře.

Číst dál...

Velikonoční koncert Chairé a Codex Temporis

CH2Ve čtvrtek 6. dubna 2017 se přijďte podívat do Auly ZŠ v Jiráskových sadech na "Vzkříšení duše a přírody" - velikonoční koncert příbramských souborů Chairé a Codex Temporis. Navazují tak plynule na vánoční koncert, který se konal na stejném místě v prosinci loňského roku. Koncert pořádá naše knihovna a těší se na vaši návštěvu!

Číst dál...

uknihozroutu3 informacni3 odkazy3 eknihy3 vydaneknihy3