KNIHOVNA JANA DRDY PŘÍBRAM

Knihovna je pověřena výkonem regionálních funkcí.

ON-LINE KATALOG PRODLOUŽENÍ VÝPŮJČKY PŘIPRAVUJEME FOTOGALERIE PRO KNIHOVNY

Den se Štěpánkou Čížkovou - kreativní hudební setkání

CizkovaCelý čtvrtek 23. února 2017 bude v naší knihovně ve znamení hudby, zpěvu a muzikoterapie. Zavítá k nám průvodkyně světem hudby, zpěvačka Mgr. Štěpánka Čížková se svými hudebními programy pro rodiče s dětmi a pro dospělé posluchače "Hra zvuků" a "Živá hudba". Budete-li mít čas a chuť, určitě se přijďte podívat. Předprodej vstupenek je na našem Informačním centru.

Číst dál...

Pondělní "Čtení z antiky" Stanislava Sloupa

bustos 756620 1280Řecká a římská literatura se spolu s biblickou literaturou Hebrejců a později také křesťanů stala zakladatelem evropské kultury. Díla, která si připomeneme, jsou velice stará. Dobu jejich vzniku vymezují dvě stěhování národů.

Číst dál...

Měsíc pro duši - na co se můžete těšit letos?

HlavaKaždoroční podzimní cyklus pořadů s názvem Měsíc pro duši pořádá naše knihovna spolu s Galerií Františka Drtikola drahně let. Vždy se snažíme pozvat zajímavé hosty z hudebního, literárního i duchovního odvětví. Nejinak je tomu i letos. Snad si z nabízených pořadů vyberete. Vstupenky jsou již v předprodeji na našem IC.

Číst dál...

Příbram Hanuše Jelínka 2016 - výsledky

HaJjLetošního jubilejního 20. ročníku literární soutěže “Příbram Hanuše Jelínka” se zúčastnilo 105 mladých autorů z celé naší republiky. Vítězné práce budou vydány knižně, a to v almanachu, který vyjde v září letošního roku. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhne za účasti spisovatelky Radky Denemarkové v příbramské Knihovně Jana Drdy v rámci akce Týden knihoven v sobotu 8. října 2016, kam budou všichni vyhodnocení pozváni. Zapište si datum do kalendáře! Soutěžní práce, rozdělené do šesti kategorií, byly porotou vyhodnoceny takto:

Číst dál...

uknihozroutu3 informacni3 odkazy3 eknihy3 vydaneknihy3