KNIHOVNA JANA DRDY PŘÍBRAM

Knihovna je pověřena výkonem regionálních funkcí.

ON-LINE KATALOG PRODLOUŽENÍ VÝPŮJČKY PŘIPRAVUJEME FOTOGALERIE PRO KNIHOVNY

Velikonoční koncert Chairé a Codex Temporis

CH2Ve čtvrtek 6. dubna 2017 se přijďte podívat do Auly ZŠ v Jiráskových sadech na "Vzkříšení duše a přírody" - velikonoční koncert příbramských souborů Chairé a Codex Temporis. Navazují tak plynule na vánoční koncert, který se konal na stejném místě v prosinci loňského roku. Koncert pořádá naše knihovna a těší se na vaši návštěvu!

Číst dál...

Chystáme cyklus přednášek se spolkem České studny

slide1 e1433963824652Od nového roku jsme pro vás spolu se spolkem České studny připravili sérii přednášek s názvem "Husovy stopy". Renomovaní lektoři vás provedou naší historií. Přednáška bude vždy jednou za měsíc od 18 hodin na našem Společenském sále.

Číst dál...

Studium genealogie pro seniory - další semestr

Virtual 3Knihovna Jana Drdy v Příbrami ve spolupráci s Provozně ekonomickou fakultou České zemědělské univerzity v Praze zahájila v loňském roce Virtuální univerzitu třetího věku. Letos začíná zimní semestr v říjnu a můžete v něm navštěvovat kurz genealogie. Během šesti seminářů se dozvíte základní informace nejen o tvorbě rodokmenu, rodových kronikách a vývoji našich příjmení, ale i mnoho dalšího.

Číst dál...

Poznej svoje město - cyklus vycházek pro všechny

01 10 06U příležitosti výročí 800 let města Příbram chystá Knihovna Jana Drdy spolu s Klubem českých turistů cyklus šesti komentovaných vycházek „Poznej své město“. Začínáme v březnu, dále pokračujeme vždy první středu v měsíci, až do října 2016. Abychom vyhověli co nejvíce zájemcům různých věkových kategorií a s ohledem na možnosti volného času, vycházky budou daný den vždy dvě: jedna dopoledne od 9.00 pro starší občany, druhá od 15.30 pro pracující a studující.

 

Číst dál...

uknihozroutu3 informacni3 odkazy3 eknihy3 vydaneknihy3