KNIHOVNA JANA DRDY PŘÍBRAM

Knihovna je pověřena výkonem regionálních funkcí.

ON-LINE KATALOG PRODLOUŽENÍ VÝPŮJČKY PŘIPRAVUJEME FOTOGALERIE PRO KNIHOVNY

Kniha do vlaku - mapa nádraží v České republice

train 2134541 1920S blížícími se prázdninami a dovolenými vám přinášíme mapku České republiky, na které jsou vyznačena všechna nádraží, kde si zatím můžete půjčit knihy a zkrátit čas čekáním na vlak v rámci akce "Kniha do vlaku". Tak příjemnou dovolenou!

Číst dál...

Noc literatury letos poprvé na Svaté Hoře - program

NCL22Noc literatury přibližuje veřejnosti netradičním způsobem současnou evropskou literaturu prostřednictvím série veřejných čtení. Ve středu 10. května 2017 v 18 hodin začíná příbramská Noc literatury - ve sklepních prostorách na Svaté Hoře.

Číst dál...

Velikonoční koncert Chairé a Codex Temporis

CH2Ve čtvrtek 6. dubna 2017 se přijďte podívat do Auly ZŠ v Jiráskových sadech na "Vzkříšení duše a přírody" - velikonoční koncert příbramských souborů Chairé a Codex Temporis. Navazují tak plynule na vánoční koncert, který se konal na stejném místě v prosinci loňského roku. Koncert pořádá naše knihovna a těší se na vaši návštěvu!

Číst dál...

Chystáme cyklus přednášek se spolkem České studny

slide1 e1433963824652Od nového roku jsme pro vás spolu se spolkem České studny připravili sérii přednášek s názvem "Husovy stopy". Renomovaní lektoři vás provedou naší historií. Přednáška bude vždy jednou za měsíc od 18 hodin na našem Společenském sále.

Číst dál...

uknihozroutu3 informacni3 odkazy3 eknihy3 vydaneknihy3